Weź w drogę tablet

Nie każdy lubi nowinki technologiczne, ale czasem nawet największy sceptyk powinien się do nich przekonać. Kiedy? Najlepiej w podróży.

To prawda, że w daleką trasę dobrze jest wziąć książkę czy gazetę do poczytania, ale nic nie sprawdzi się tak dobrze, jak poręczny tablet. Takie urządzenie ma masę przydatnych funkcji, które na trasie są jak znalazł.

Po pierwsze, tablet może skutecznie zastąpić GPS. Jeśli nie masz wbudowanej nawigacji, po prostu zainstaluj odpowiednią aplikację na tablecie… i już masz GPS.

Wystarczy zamontować tablet na odpowiednim uchwycie i możesz cieszyć się pełnoprawną nawigacją. Druga wielka zaleta tabletu to możliwość oglądania filmów i grania w gry.

Jeśli zainstalujesz urządzenie na zagłówku przedniego fotela, dzieci siedzące z tyłu będą mogły w ciągu podróży obejrzeć odcinki ulubionej bajki lub filmu. Nic nie stoi też na przeszkodzie, by pograć w ulubione gry na tablet.

W zestawie z tabletem nie zapomnij zabrać ładowarki samochodowej – większość urządzeń tego typu potrzebuje ładowania po 6-7 godzinach.